Agencja Interaktywna OnCreate.pl | Warszawa

Strony internetowe – Sklepy internterowe – Responsive Web Design

Strony Internetowe

Wieloplatformowe rozwiązania dedykowane potrzebom naszych Klientów

Firmowe strony internetowe

„Jeśli nie ma Cię w internecie, nie istniejesz” – od wielu lat każdy zna to hasło. A więc czy Ty możesz sobie pozwolić na brak strony internetowej? Zdecydowanie nie!

Wielu potencjalnych klientów szuka informacji, usług czy produktów, właśnie w internecie. Ten rynek rozwija się znacząco, dlatego nie możesz pozwolić sobie na to, aby Ciebie tutaj zabrakło.

 

Projekt graficzny wykonywany indywidualnie

Indywidualność powinna być na każdym kroku, dlatego też każdemu klientowi proponujemy wykonanie indywidualnego projektu graficznego strony internetowej, dzięki czemu finalnie klient otrzymuje profesjonalną, unikalną i atrakcyjną stronę internetową, którą bez problemu może wykorzystać jako wizytówkę firmy. Mamy obsesję na punkcie digital designu, użyteczności, ciągłego rozwijania poprzez tworzenie intrygujących interfejsów, oraz koncepcji wzmacniania interakcji, dzięki czemu są zawsze intuicyjne dla użytkownika.
Wierzymy, że korzyści płynace z etapu projektowania prototypów, wpływają wymiernie na poprawę UI cyfrowej przetrzeni

 

System CMS

Oferujemy wykonanie strony internetowej wraz z systemem do zarządzania treścią (CMS), dzięki któremu w łatwy sposób dodacie Państwo nowe treści, zdjęcia i multimedia – dzięki takiemu rozwiązaniu nie musicie Państwo zatrudniać dodatkowo informatyka do obsługi swojej strony, ponieważ jej obsługa jest banalnie prosta.

 

Responsive Web Design

Kreacja i wdrożenie dopasowane do standardu urządzeń mobilnych

 

Integracje z Facebook, Twitter

Media społecznościowe takie jak Facebook czy Twitter na stałe weszły do naszego codziennego życia, dlaczego więc nie wykorzystać ich do reklamy firmy? Zintegrujemy Państwa stronę internetową z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, dzięki czemu rynek reklamowy otworzy się jeszcze szerzej.

 

Statystyka & Analiza

Zapewniamy narzędzia do analizy ruchu na stronach internetowych, bardzo pomocne przy ocenianiu skuteczności reklam, oraz sprawdzające ile osób interesuję się naszą witryną. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskacie Państwo możliwość podglądu statystyk odwiedzania strony firmowej. Identyfikacja odwiedzających poprzez geolokalizację, system operacyjny i przeglądarkę WWW

 

 UI Design

Manipulujemy typografią i harmonią kolorów obrazu poprzez re-definiowanie i tworzenie identyfikacji wizualnej projektu.

 

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie, czyli jedna z najskuteczniejszych form reklamy, polega na promowaniu strony w wyszukiwarkach internetowych. Efektem tego jest zdecydowanie większa oglądalność strony firmowej, co może przełożyć się na efektywność firmy.
Dla nas, jak i dla klientów szukających Twojej firmy liczy się tzw. TOP10, czyli pierwsza strona wyników – im wyższa pozycja w wyszukiwarce, tym lepsza konwersja, czyli skuteczność reklamy, która dla Państwa firmy jest najważniejsza.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce: Pozycjonowanie stron www