Agencja Interaktywna OnCreate.pl | Warszawa

Strony internetowe – Sklepy internterowe – Responsive Web Design

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe z Responsive Web Design

Sklepy internetowe

Oprogramowanie naszego sklepu internetowego, cechuje się ciągłym rozwojem, darmowym wsparciem od strony społeczności, optymalizacją pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO), a także szeregiem przydatnych rozwiązań do e-commerce.
Wysoka wydajność, rozbudowane funkcjonalności i prosty sposób modyfikacji narzędzia czynią go jedną z najlepszych aplikacji do prowadzenia i rozwoju Twojego sklepu online.

 

Dowolna ilość produktów

Interesuje Cię sklep z 100 – 1 000 – 10 000 produktów ? A może jeszcze więcej?

Oferujemy rozwiązania pozwalające na funkcjonowanie każdego sklepu internetowego zamówionego przez klienta, bez względu na ilość produktów, które będą sprzedawane. Oferujemy również integracje z zewnętrznymi serwisami i systemami sprzedaży.

 

Profesjonalna prezentacja oferty

Stworzone przez nas sklepy oferują profesjonalną prezentacje oferty, dzięki Twoi klienci będą mogli w łatwy sposób zobaczyć i ocenić każdy Twój produkt, bezpośrednio widząc go na ekranach swoich komputerów, laptopów czy innych urządzeń, w tym również mobilnych.

 

Dziecinnie prosty i szybki proces zamówienia

Ta opcja zdecydowanie ułatwi szybkie zamawianie produktów w Twoim sklepie. Dzięki niej Twoi klienci będą mogli w bardzo łatwy sposób dokonać zamówienia i zapłaty za dany produkt, dzięki czemu finalny czas zamówienia produktu będzie bardzo szybki i banalnie prosty.

 

Integracje z systemami sprzedaży, aukcjami on-line, oraz porównywarkami cen

Poprzez powiązanie zbudowanych przez nas sklepów internetowych z portalami aukcyjnymi, wewnętrzną bazą produktów firmy, oraz porównywarkami cen w łatwy sposób można zarządzać całym asortymentem z jednego miejsca. Zaledwie kilkoma kliknięciami można wystawić nową aukcję, lub wycofać produkt ze sprzedaży.

 

Statystyki sprzedaży i ruchu w sklepie

W naszej ofercie posiadamy systemy analizujące ruch na stronie, dzięki którym możemy stwierdzić, które działania marketingowe są najbardziej skuteczne, oraz które produkty są najchętniej oglądane i kupowane przez klientów naszego sklepu internetowego, a to z kolei zdecydowanie pomoże nam na dobór odpowiednich produktów zamieszczonych w sklepie.