Agencja Interaktywna OnCreate.pl | Warszawa

Strony internetowe – Sklepy internterowe – Responsive Web Design

Pozycjonowanie

 Pozycjonowanie

Zapewne zastanawiasz się, co to w ogóle jest pozycjonowanie? Pozycjonowanie to przede wszystkim działania, które mają na celu zwiększenie popularności, oglądalności oraz zwiększenie wizerunku danej strony poprzez znacznie lepszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Metod na pozycjonowanie jest bardzo wiele, natomiast my korzystamy tylko i wyłącznie z tych sprawdzonych, które faktycznie przynoszą oczekiwane rezultaty.

 

Analiza i wybór słów kluczowych

Wiele osób pomija ten bardzo ważny wątek, o którym nie można zapominać. Nasza firma zapewnia przede wszystkim dobór odpowiednich słów kluczowych dających najlepsze efekty dla danej branży, do której można zaliczyć stronę klienta. Dobór odpowiednich słów kluczowych jest bardzo ważny, bo to głównie dzięki niemu możemy zyskać klientów, którzy szukają produktów, które oferuje firma.

 

Optymalizacja strony

Kolejnym krokiem, który często jest traktowany pobłażliwie jest po prostu optymalizacja kodu strony. Twórcy stron internetowych nie przykładają wagi do kodu strony, który jest zoptymalizowany pod pozycjonowanie, tylko tworzą kod, który jest wygodny dla nich. Nasza firma zajmuję się poprawianiem takich stron, optymalizacją pod lepsze pozycjonowanie strony, dzięki czemu efekty będą znacznie lepsze.

 

Po jakim czasie zobaczę efekty ?

To pytanie często zadają nasi klienci. Trudno od razu z góry powiedzieć, kiedy zacznie strona zmieniać swoje pozycje w wyszukiwarkach. Nasza firma dokłada wszelakich starań, aby oferowana przez nas usług była jak najszybciej widoczna, jednakże efekty widoczne są czasami już po 2 tygodniach, a czasami dopiero po kilku miesiącach, dlatego ta kwestia pozostaje indywidualnie omawiana z każdym naszym klientem.

 

Reklamy Google AdWords

Dla klientów, którzy chcą być wysoko od pierwszego dnia zamówionej usługi pozycjonowania, polecamy przede wszystkim reklamę Google AdWords, która widoczna jest już od pierwszych dni zajmowania się reklamą w wyszukiwarkach. Polega ona przede wszystkim na pojawieniu się naszej strony na dane słowa kluczowe albo nad wynikami głównego wyszukiwania albo po prawej stronie wyników wyszukiwania – wszystko to zależy od opcji, którą wybierze klient. Doradzamy również w możliwościach związanych z tą reklamą, dobieramy odpowiednie formy reklamy, dlatego też możesz zdecydowanie na nas polegać.